Marszałek napisał(a):

|
Tyle,że Wisła idzie jakby swoją ścieżką.Trener z inną niż polska myślą szkoleniową, Stan, który robi genialne transfery jak do tej pory. Niech w połowie przyszłe wzmocnienia będą tak dobre jak te obecne,to odstawiamy ligę na kilka kroków. Zatrudnienie fachowców się opłaca. Czy Holendrzy dadzą radę w Europie? Ciężko tak naprawdę odpowiedzieć ale na pewno unikniemy kompromitacji z "Estończykami". Wg mnie Wisła jest zespołem innym mentalnie. Dojrzalszym. Ale czy na LM?Pocieszające jest to,że Stan zdaje sobie sprawę z braków i nie szafuje sloganem walki o LM.
|
Również mam nadzieje ze Robert inaczej podejdzie do spotań 1 fazy preeliminacji z druzynami ktorych nazwy wydaja sie wymyślone naprędce, ale co jesli jednak problem leży w tym o czym mówiliśmy na początku sezonu. Zbyt późny start ligi względem pucharów.
Lech męczył sie z Azerami w lipcu by potem ograć City grając 20x lepiej.