fan01 napisał(a):

"Nigdy nie mowie takich rzeczy przed koncem meczu, ale Arka juz wygrala to spotkanie"
88 minuta, Arka - Lechia, 2011 
(albo to Węgrzyn był, ale na 90% jednak Wieszczycki)
|
Wieszczu, Wieszczu.
Jak ktoś ma wideo z tej bramki, to może sobie usłyszeć.
Z tej całej ekipy C+ da się słuchać Mielcarskiego i Łapińskiego. Szkoda, że tego drugiego tak rzadko można usłyszeć, bo naprawdę inteligentnie się wypowiada, nie "szczela" jak Przytuła, nie wali truizmów jak Wieszczycki i nie jest "fajny" jak Węgrzyn. Brzęczek i Śrutwa pojawiają się tak samo często jak kometa Halleya. A Mielcarski to światowy człowiek i z niejednego pieca chleb jadł, więc siłą rzeczy sporą wiedzę na temat futbolu ma.