Sartre napisał(a):

Naprawdę nie zrozumiałeś co wszyscy mają na myśli mówiąc, że "Mistrza chciała tylko Wisła"? Przecież wiadomo, że każdy "chciał" tego MP w sensie pragnień, tyle że nieporadność w realizowaniu tych pragnień i kompletna niezdolność do wykorzystywania okazji do wdrapania się na samą górę tabeli i już tam pozostania cechowała wszystkich po kolei - za wyjątkiem Wisły. To było najbardziej widać w kolejkach, w których lider (Jagiellonia, potem Wy) tracił punkty - wtedy tracili punkty wszyscy na raz, jakby na prawdę wcale nie chcieli wygrywać.
|
nieporadność, niezdolnośc w realizowaniu pragnień....
dyplomatycznie, tylko że nie przemawia to do mnie, co innego gdybyśmy rozmawiali o Koronie czy Górniku.Ale Legia ? nieporadność i niezdolność.
a to nie tak,ze My byliśmy/jesteśmy po raz kolejny po prostu lepsi?
Wybaczcie, że traktuje Was jako kibiców Legii ktorymi of corse jesteście, ale dla mnie Legia to jedyny przeciwnik Wisły. A Wy piszecie że nieporadność.EEE.
no i co do pucharów, pamietajcie ze jesli nie chcecie sie skompromitować, zawsze można odpuscic i ktoś inny zagra!Zastanówcie się.