Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12850
Stary 16.05.2011, 13:47
To może ja powiem tak po środku Liga ma obecnie większy potencjał niż w poprzednich latach, ale też bardziej niż w poprzednich latach go nie wykorzystuje!

Cytat:
To jest to.

Wisła zdobywa MP bo tego chciała, Legia i Lech nie chciały.To wytłumaczcie mi po co w ogóle startujecie w lidze? Skoro nikt tego MP nie chce, i gracie tylko o Puchar to grajcie tylko i wyłącznie w Pucharze Polski.
Pisanie że Wisła jako jedyna chciała MP jest śmieszne, szczególnie z ust kibiców ktorzy prawie w kazdym meczu spiewają ze to ich klub jest MP. Ci drudzy nawet szaliki robią "Mistrz jest jeden"
Poziom ligi spada .. (no tak,kto pare lat temu pomyślałby że w lidze której poziom spada będą grali Holendrzy, Hiszpanie czy tez Portugalczycy..
no,ale od wczoraj można juz u siebie pompować balonik że to jednak "MY" będziemy kolejnym MP.
Naprawdę nie zrozumiałeś co wszyscy mają na myśli mówiąc, że "Mistrza chciała tylko Wisła"? Przecież wiadomo, że każdy "chciał" tego MP w sensie pragnień, tyle że nieporadność w realizowaniu tych pragnień i kompletna niezdolność do wykorzystywania okazji do wdrapania się na samą górę tabeli i już tam pozostania cechowała wszystkich po kolei - za wyjątkiem Wisły. To było najbardziej widać w kolejkach, w których lider (Jagiellonia, potem Wy) tracił punkty - wtedy tracili punkty wszyscy na raz, jakby na prawdę wcale nie chcieli wygrywać. Albo po serii dobrych meczów i narobienia apetytu swoim kibicom zespoły te później zaliczały wpadkę za wpadką i regres. I dokładnie to można powiedzieć o dosłownie każdym zespole, który miał jakieś mistrzowskie aspiracje - Legia, Amica, Dysco, Jagiellonia, Lechia, Korona...
Legionista
Odpowiedz cytując