0 22 napisał(a):

Czyli Twoim zdaniem poziom ligi nie spadł? Widziałeś mecz Lechia - Polonia, Legia - Widzew czy milion innych z tego sezonu? Oglądam ligę dość dogłębnie od 10 lat i takiej chały nie pamiętam. Zresztą to widać nawet po przyszłym królu strzelców. U nas w lidze już naprawdę nikt nie potrafi strzelać goli.
|
Kiedyś grało się 4-4-2 teraz 4-5-1 i stąd między innymi mniej strzelonych bramek. W sezonie 2002/2003 Svitlica strzelił 24 bramki teraz pewnie nie zdobyłby nawet połowy z tego dorobku. Dwa lata temu w czubie klasyfikacji byli np. Ivanowski, Szewczuk czy Podstawek. Teraz mają trudności ze strzeleniem choćby jednej bramki (Ivanowski wyleciał z ligi bo był za słaby).