michal.1906 napisał(a):

Witam.
Posiadam karnet na sektor E, ale na polonie chciałbym pójść na G. Czy jest możliwość kupienia biletu przez posiadacza karnetu.
|
Nie ma takiej możliwości.
Na jedne dane możesz kupić jedną wejściówkę, a Ty już swoją zakupiłeś w postaci karnetu.
Cytat:
|
A może mi kolega lub koleżanka kupić bilet na moje dane mając moją kartę kibica? Bo nie jestem z Krakowa a ostatnio osoba, która chciała mi kupić bilet nie mogła go kupić na moje dane, wszedłem na dane kolegi ale następnym razem może się nie udać.
|
Jeżeli kolega będzie miał fizycznie twoją Kartę Kibica to może dokonać zakupu.
Cytat:
|
A czy kolega może mi kupić bilet ze zniżką studencką, czy jednak na zniżkę można liczyć tylko wtedy jak się pokaże legitkę przy kupnie
|
należy okazać przy zakupie jak również przy wejściu na stadion jeżeli ochrona zarząda
Cytat:
|
ps. mecz z polonią został zakwalifikowany jako TOP
|
nie ma jeszcze takiej informacji
Cytat:
W rundzie wiosennej sezonu 2010/2011 ceny biletów zależeć będą od kategorii spotkań:
mecze TOP (z Jagiellonią, Lechem i Cracovią)
mecze zwykłe (Ruch Chorzów, Widzew Łódź, GKS Bełchatów, Górnik Zabrze, Polonia Warszawa) – przy czym mecz z Polonią Warszawa może zostać zakwalifikowany do kategorii meczów TOP. Klub poinformuje o tym z odpowiednim wyprzedzeniem.
spotkanie ćwierćfinałowe w Pucharze Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała
|