|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Płaszów
Offline
|
#326

16.05.2011, 13:30
|
Z mojej strony:
"Mistrz, Mistrz, Nasz TS!"
krzyknęły gardeł tysiące,
czekaliśmy na to przez grube miesiące!
...Ciężki był sezon, lecz dla nas udany,
każdy to powie, że Wisełka Pany!
Derby z Cracovią, gol Meliksona,
ta jedyna bramka, a tak wymarzona!
Radość po meczu, na twarzach wzruszenie,
spełniło się wszystkim o Mistrzu marzenie 
Teraz już tylko ostatnie zadanie:
Niech Liga Mistrzów faktem się stanie!
Mistrz! Mistrz! NASZ TS!
|
|