Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 16.05.2011, 13:30
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę, że następny mecz gramy właśnie z Legią bardzo prawdopodobne jest, że Komisja (L)igi wykluczy na ten mecz (...)

W ciężkich sytuacjach zawsze przychodzili Legii z pomocą i wątpię by w tej sytuacji było inaczej. ---
Ale, w którym aspekcie Legia ma ciężko?Kopanie w czoło w Europie ma zagwarantowane. Więc o co chodzi?

Mecz jak każdy inny,niemniej..... Łatwiej będzie Bossa namówić na rzucenie większą gotówką, gdy wszyscy zostaną konkretnie zostawieni w tyle. Pokonany Poznań,Cracovia, duża przewaga w lidze, ładna gra do oka, trafione transfery. Gdybyśmy jeszcze pokonali Legię, to Stan podejrzewam miałby bardzo duże środki na budowę jeszcze silniejszej ekipy. Niby mecz o nic,bo tak naprawdę kogo to rusza, ale.....
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując