Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12841
Stary 16.05.2011, 13:16
szprotson napisał(a):Wyświetl post
0-22 : a pamietasz takie mecze jak : Łks-Odra, Lechia-Piast,Zagłębie Sosnowiec-Lech,Wisła Płock-Korona Kielce,Pogoń-Arka czy inne z sezonu gdy MP zdobywał Lubin.
Pamiętam ale wtedy można było podać 20 świetnych ligowych spotkań, a teraz było ich z pięć. Zawsze była jakaś ekipa, która robiła dobre wrażenie - czyli kilka podań, wrzutka, strzał z dystansu. Teraz tego nie ma. Zdecydowana większość meczów to totalny przypadek (albo my ich albo oni nas), bez żadnego stylu. Nie ma czegoś takiego, że jedziesz na jakiś stadion i zostaniesz bankowo powieziony. No, sorry ale nawet u Was taka Cracovia dostałaby worek bramek, Śląsk w życiu nie wywiózł by 0-0 (bo mecze u siebie na 0 zdarzały się Wam bardzo rzadko), nie mówiąc już o 0-2 z Górnikiem co było szokiem dla mnie.

Kiedyś byly równie fatalne mecze, ale były też przebłyski plus jedna czy dwie wiodące drużyny, które strzelały sporo bramek, miały akcje, strzały z dystansu itp. Teraz jest ogólny marazm plus 2-3 indywidualności, które robią różnice.

A większość bramek i tak pada po kuriozalnych błędach przeciwnika.

Żeby nie było, pamietam chyba 0-4 z Grodziskiem Wasze, ale mi chodzi o lata 2000-2004, gdy poziom był z roku na rok coraz wyższy. Gdzieś własnie od 2004 roku zaczęło się psuć wszystko i lipa trwa do dziś.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując