Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
Dziku
Dum Spiro Spero
Od: 07.2005
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
1058
16.05.2011, 13:15
panowie jakie autko proponujecie do 10tys? osobiscie jestem zainteresowany seatem ibiza fl II macie jakies opinie na jego temat
Śląska Pozdrawiamy! Lechie Pozdrawiamy! Unie Pozdrawiamy!
"Mógłbym napisać o nich referat i jest to bez wątpienia najlepsza publiczność na świecie. Ciągle brzmi w moich uszach – jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda!"E.Omanic
Dziku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dziku
Znajdź inne posty napisane przez Dziku