PlacekTSW napisał(a):

|
Mi się wydaje, że na ten mecz Wisła wyjdzie w normalnym składzie, bo z Legią trzeba wygrać. A dopiero na Zagłębie i Polonie da szanse młodszym.
|
A z Polonią to nie trzeba wygrać? Chcesz oglądać koronacje w cieniu porażki z czarnymi koszulami? Jak dla mnie to jedyny istotny meczyk to właśnie spotkanie z Polonią W.