|
patrząc na składy personalne zespołów występujacych w Ekstraklasie wydaje mi sie że są lepsi zawodnicy niż wczesniej.
Czy poziom ligi spada? hmm...tak najłatwiej w sumie wszystko tłumaczyć ,poziom ligi spada.A wg. mnie po prostu roznice pomiedzy niektórymi zespołami się zaskakująco pomniejszyły a nie że spadł poziom.
Ciężko powiedziec tak naprawde co znaczy spadek poziomu ligi, prócz tego ze jest to fajny slogan.
0-22 : a pamietasz takie mecze jak : Łks-Odra, Lechia-Piast,Zagłębie Sosnowiec-Lech,Wisła Płock-Korona Kielce,Pogoń-Arka czy inne z sezonu gdy MP zdobywał Lubin.
W ogóle jak można mówic nt spadku wzrostu poziomu ligi która była non stop ustawiana!
ale powiem tak : ostatnie zespoły z dziś maja lepszych piłkarzy niż te z przed paru lat
Ja Wam powiem tyle. Poziom ligi zweryfikują tradycyjnie Puchary.
czyli liga ukraińska rozpierdala, liga portugalska miazdzy, a liga mołdawska jest nawet niezła
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.05.2011 o godz. 13:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|