zim zum napisał(a):

|
A wedlug Ciebie nie spada ? Czy uważasz, ze cała ta międzynarodowa zbieranina np. w Arce Gdynia podniosła poziom ligi ?
|
W takim klubie to nie ma znaczenia czy to polska czy międzynarodowa zbieranina. To jest klub, który zazwyczaj spada często z ekstraklasy a jak wchodzi to za pieniądze. Podobnie jak ten z którym graliśmy wczoraj. Tutaj jednak jak widać wywalono polskich a dokupiono w ich miejsce zagranicznych. I manewr ten jak widać oraz pomoc sędziowska może im wyjść na plus.