Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12834
Stary 16.05.2011, 12:51
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A wedlug Ciebie nie spada ? Czy uważasz, ze cała ta międzynarodowa zbieranina np. w Arce Gdynia podniosła poziom ligi ?
W takim klubie to nie ma znaczenia czy to polska czy międzynarodowa zbieranina. To jest klub, który zazwyczaj spada często z ekstraklasy a jak wchodzi to za pieniądze. Podobnie jak ten z którym graliśmy wczoraj. Tutaj jednak jak widać wywalono polskich a dokupiono w ich miejsce zagranicznych. I manewr ten jak widać oraz pomoc sędziowska może im wyjść na plus.
Odpowiedz cytując