Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 16.05.2011, 12:51
Biorąc pod uwagę, że następny mecz gramy właśnie z Legią bardzo prawdopodobne jest, że Komisja (L)igi wykluczy na ten mecz Małeckiego za pyskówkę do Ntibazonkizy.

W ciężkich sytuacjach zawsze przychodzili Legii z pomocą i wątpię by w tej sytuacji było inaczej. W takim wypadku pewnie zagrałby Rios.

Ja chętnie sprawdziłbym Paljića na swojej normalnej pozycji czyl na obecnej pozycji Kirma. A na tej pozycji na obronie sprawdzić kogoś nowego.
Chciałbym wiedzieć czy Paljić może walczyć o miejsce w składzie na dwóch pozycjach jesli pozyskamy nowego skrajnego obrońcę na jego obecną pozycję.

--------------------------- Pareiko------------------------------
Cikos------------ Chávez-----------Kowalski (?) --------- Jaliens(?)
------------------------------------------------------------------------
-----i------------Sobolewski----------------Garguła--------------
----------------------------Melikson------------------------------------
Rios-------------------------------------------------------------Paljić
-----------------------Genkov-------------------------------------------
Odpowiedz cytując