Biorąc pod uwagę, że następny mecz gramy właśnie z Legią bardzo prawdopodobne jest, że Komisja (L)igi wykluczy na ten mecz
Małeckiego za pyskówkę do Ntibazonkizy.
W ciężkich sytuacjach zawsze przychodzili Legii z pomocą i wątpię by w tej sytuacji było inaczej. W takim wypadku pewnie zagrałby Rios.
Ja chętnie sprawdziłbym Paljića na swojej normalnej pozycji czyl na obecnej pozycji Kirma. A na tej pozycji na obronie sprawdzić kogoś nowego.
Chciałbym wiedzieć czy Paljić może walczyć o miejsce w składzie na dwóch pozycjach jesli pozyskamy nowego skrajnego obrońcę na jego obecną pozycję.
--------------------------- Pareiko------------------------------
Cikos------------ Chávez-----------Kowalski (?) --------- Jaliens(?)
------------------------------------------------------------------------
-----i------------Sobolewski----------------Garguła--------------
----------------------------Melikson------------------------------------
Rios-------------------------------------------------------------Paljić
-----------------------Genkov-------------------------------------------