!!IRIVER!! napisał(a):

A teraz pytanie:
Mistrz Anglii 2010, Chelsea miała 86pkt, wicemistrz, MU - 85
Mistrz Anglii 2009, MU miał 90 pkt, dwie kolejne 86 i 83 pkt.
Teraz Mistrzostwo dało tak naprawdę 75 pkt, a MU być może dobije do 80.
Ponadto, rok i dwa lata temu utrzymanie gwarantowało 35 pkt, teraz może się okazać, że 40-41 będzie za mało.
Czy to oznacza, że poziom ligi angielskiej spadł?
|
Czyli Twoim zdaniem poziom ligi nie spadł? Widziałeś mecz Lechia - Polonia, Legia - Widzew czy milion innych z tego sezonu? Oglądam ligę dość dogłębnie od 10 lat i takiej chały nie pamiętam. Zresztą to widać nawet po przyszłym królu strzelców. U nas w lidze już naprawdę nikt nie potrafi strzelać goli. Wszystko to czysty przypadek. Wezmy gole głową - kto ma ich najwięcej? Radović. Czy Radović umie grać głową? Nie. Wszystkie jego gole to jakies kiksy czołem czy tym kantem z boku głowy. Tragedia.
Nie chce w żaden sposób umniejszać mistrzostwa Wisły, bo mistrz to mistrz, ale naprawdę poziom opada na łeb na szyję. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego - niektorzy obcokrajowcy są ciekawi, kasa coraz większa, frekwencja też, infrastruktura - a na boisku coraz gorzej..