|
Canal+ i czytanie z ruchu warg yhy... Niech najpierw udowodnia, ze na prawde tak powiedział a jak nie to brac go jeszcze raz do Ligi+Extra i przeprosic. Takiej zawisci, ze Wisła zdobyła Mistrzostwo Polski dawno nie było. Niedlugo beda kazali przeprowadzic na naszych pilkarzach badania czy nie brali przypadkiem dopingu. A media nagłasniaja sprawe z Saidim specjalnie, zeby Małego ukarac i zdyskwalifikowac.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 16.05.2011 o godz. 12:36.
|