|
ludzie
Materazzi gorsze rzeczy do Zizou mówił.
To są derby i Patryk był skoncentrowany jak na derby a nie jak na spotkanie z Dolcanem.
A to że Głupie z Kałuży płaczą i srają w majtki po tym jak im ulubieńca pojechał, niech płaczą chociaz tak naprawde to zazdroszczą takiego chłopaka.
E: Ale on tak powiedział. Powiedział. Ale przecież graliśmy mecz określany jako Święta Wojna. rozumiecie .Święta Wojna gdzie kości mają strzelać a po murawie lać się krew. a nie spotkanie z przedstawicielami Żłobka nr 3. Śmieszą mnie płacze tych tych. nawet nie będe ich nazwy pisał.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.05.2011 o godz. 12:37.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|