Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11061
Stary 16.05.2011, 12:32
ludzie

Materazzi gorsze rzeczy do Zizou mówił.

To są derby i Patryk był skoncentrowany jak na derby a nie jak na spotkanie z Dolcanem.
A to że Głupie z Kałuży płaczą i srają w majtki po tym jak im ulubieńca pojechał, niech płaczą chociaz tak naprawde to zazdroszczą takiego chłopaka.

E: Ale on tak powiedział. Powiedział. Ale przecież graliśmy mecz określany jako Święta Wojna. rozumiecie .Święta Wojna gdzie kości mają strzelać a po murawie lać się krew. a nie spotkanie z przedstawicielami Żłobka nr 3. Śmieszą mnie płacze tych tych. nawet nie będe ich nazwy pisał.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 16.05.2011 o godz. 12:37.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując