Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 16.05.2011, 12:20
Manager89 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko- Cikos, Jaliens, Chavez, Paljić-Małecki, Sobolewski, Garguła, Melikson, Kirm-Genkov pod koniec moża wpuścić młode wilczki Nalepę, Czekaja i Chrapka. Nourdin, Serge, Andy i Sivakov niech siedzą na trybunach bo raczej nie na nich w przyszłości będzie opierać się Wisełka
eeee.. słaby z ciebie manager Sivakov i Rios powinni wyjść w podstawowym składzie, trzeba ich do końca porządnie sprawdzić. Wilk w miejsce Sobola, czas przekazać dowództwo nowemu liderowi Wisły. Garguła, oczywiście też przydałoby się żeby coś w końcu pokazał, więc musi dostać przynajmniej jeden z trzech ostatnich meczów w pełnym wymiarze. Obrony ruszać nie powinni bo chłopaki monolitu jeszcze nie tworzą, patrz nieporozumienie Jaliensa i Cikosa w niedziele. I tu masz racje, pod koniec wpuszczać zawodników z ME.
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując