Krzysiek Grabski napisał(a):

Gratuluję wam zdobycia kolejnego MISTRZA POLSKI!
Tytuł numer 13 ale jakże szczęśliwy.
W tym sezonie w pełni zasłużyliście na ten tytuł.
Wszystkiego dobrego z Warszawy.
Reprezentujcie godnie naszą Ojczyznę na arenie międzynarodowej.
Życzę awansu do LIGI MISTRZÓW!
Trzymajcie się wszyscy zdrowo.
Krzysztof Grabski z Warszawy.
Kibic Legii Warszawa.
|
Nie wiem jak inni Bracia Wiślacy ale dziękuje za ten post.
Mniemam, że jest szczery bo tak go odbieram.
Pozdro dla normalnych (L).
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.