Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michal.1906
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
4955
16.05.2011, 12:13
Witam.
Posiadam karnet na sektor E, ale na polonie chciałbym pójść na G. Czy jest możliwość kupienia biletu przez posiadacza karnetu.
michal.1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do michal.1906
Znajdź inne posty napisane przez michal.1906