Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11060
Stary 16.05.2011, 12:11
haha przecież tam jedynie co można wyczytać z ust to wypier.. i kuwa ..

a najlepsze jest to że jemu tak wypominają ale nawet na stronie ekstraklasa.tv wyzywają w komentach Małego w tym samym tonie i nikt z tego nie robi afery ;]


Odpowiedz cytując