Oldpara napisał(a):

Drugiego Maora trzeba najpierw znaleźć 
Takie transfery - gość warty 3mln kupiony za 600 tys - zdarzają się raz na 2-3 lata (Uche, Błaszczykowski, Marcelo, Melikson). I nie przypadkowo oni nigdy nie grali razem w Wiśle - za szybko odchodzą bo przerastają naszą ligę :(
|
na razie jesteśmy na takim etapie że to jest najlepsze rozwiązanie niestety, z dnia na dzień nie zwiększymy poziomu sportowego; co do Stana to tak sobie myślę w jakim nastroju odchodził z PSV, mógłby nam takiego Reisa czy Nijanda na puchary wypożyczyć
