Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
88seba88
Banita
Od: 01.2011
Offline
#
18442
16.05.2011, 11:14
Niedawno w orange sport info w wywiadzie ktoś mówił że stadion może cały być oddany na początek sezonu ale bardziej optymistyczny jest wrzesień , październik.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.05.2011 o godz. 12:24.
88seba88
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez 88seba88