stalsanok1946 napisał(a):

Możesz przesłać link z tej wypowiedzi? Jeśli oczywiście gdzieś takowy się znajduję.
Z góry dziękuję.
|
http://allgoals.pl/magazyny-sportowe...05-2011-a.html
ja bym się o odpoczynek nie martwił, i tak mają dużo czasu na niego w polskiej lidze, poza tym tu jest Wisła i tu się zapier****