Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 16.05.2011, 10:58
młodych można puścić ale nie na Legię, a na Zagłębię, bo Polonią kończymy i trzeba jakoś ten sezon zakończyć; jakoś nie widzi mi się dostać 3 czy 4 od Legii na koniec sezonu, tak wiem może i nierealne, ale wszyscy widzieli jak się skończyła sama nieobecność Genkova
Odpowiedz cytując