Dla mnie ten mecz nie ma znaczenia

Absolutnie żadnego, najlepiej jakby wybiegł taki skład:
Kod:
Jovanić
Burliga-Nalepa-Chavez-Pajlic
--Sobolewski-Garguła
Chrapek-Melikson-Kirm (Boguski)
Rios
Najważniejszy mecz z tych co nam pozostał to bez wątpienia Polonia W. Nie chciałbym świętować w atmosferze porażki...