Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 16.05.2011, 10:53
Dla mnie ten mecz nie ma znaczenia Absolutnie żadnego, najlepiej jakby wybiegł taki skład:

Kod:
          Jovanić
Burliga-Nalepa-Chavez-Pajlic
--Sobolewski-Garguła
Chrapek-Melikson-Kirm (Boguski)
           Rios
Najważniejszy mecz z tych co nam pozostał to bez wątpienia Polonia W. Nie chciałbym świętować w atmosferze porażki...
Odpowiedz cytując