Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11039
Stary 16.05.2011, 10:47
Cytat:
Kiedy przeczytałem, co faktycznie Małecki powiedział Saidiemu po tym, jak parę sekund wcześniej go sfaulował, mogę stwierdzić jedno: tak nie zachowuje się człowiek w normalnym stanie.
Małecki grał w tym meczu bardzo dobrze, ale: minę miał od początku dziwną, jak wściekły zwierz. Przy wejściu na boisko kilkakrotnie się przeżegnał, podobnie robił po niektórych akcjach, czego celu nikt nie potrafi wytłumaczyć, zważywszy, że po tych zagraniach nie padały bramki.
Tenże religijny młody człowiek rzuca w nieopanowany sposób tekst, o którym mowa na wstępie.
Wszystko to może wskazywać z dużą dozą prawdopodobieństwa na użycie substancji typu kokaina, heroina, amfetamina itp. Używanie tych substancji przez zawodowych sportowców, jak dość powszechnie wiadomo, jest zabronione.
Uważam, że od p. Małeckiego natychmiast powinna zostać pobrana próbka krwi, pozwalająca na jednoznaczne stwierdzenie, że nie używał w dzisiejszym meczu zabronionych substancji.
Z forum parchów Ale oni są żałośni a jacy przy tej swojej chorej determinacji śmieszni
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując