TOMEK 11 napisał(a):

za MP w tamtym sezonie C+ płacił 10mln złotych- w tym na pewno nie jest gorzej
czyli zostaje jakieś 7mln złotych z samego mistrzostwa
|
Tak dobrze to nie ma. C+ zapłacił Amice ok. 12 mln zł łącznie z prawami telewizyjnymi. Premia za czołowe miejsca to 2-4 mln zł.