Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44425
Stary 16.05.2011, 10:46
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
za MP w tamtym sezonie C+ płacił 10mln złotych- w tym na pewno nie jest gorzej

czyli zostaje jakieś 7mln złotych z samego mistrzostwa
Tak dobrze to nie ma. C+ zapłacił Amice ok. 12 mln zł łącznie z prawami telewizyjnymi. Premia za czołowe miejsca to 2-4 mln zł.
Odpowiedz cytując