|
Jedni i drudzy o nic nie graja, no niby to "prestizowy" mecz, tylko dla kogo? Wiekszosc to albo obcokrajowcy dla ktorych poza kamerami ten mecz jest jak kazdy inny, albo wyrobnicy ktorzy wiedzac ze maja puchary moga odpoczac bo przeciez trzeba bedzie wczesniej zaczac grac...
Smierdzi remisem na kilometr.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|