Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12822
Stary 16.05.2011, 10:26
Ja mimo wszystko będę starał się bronić poziomu naszej ekstraklasy. Zdecydowanie w tym sezonie mieliśmy do czynienia z przesileniem drużyn, które od kilku lat walczyły o MP (tyczy się głównie Legii i Amiki). Do tego mogliśmy obserwować rzecz niespotykaną wcześniej. Średniaki ligowe robiły transfery, których do tej pory nie dokonywały zespoły z tzw. "wielkiej trójki". Transfery Ntibazonkizy do Cracovii, Jeza i Sikorskiego do Górnika, czy Traore do Lechii wpłynęły znacząco na obraz całej ligi. Dawna czołówka spuściła z tonu, środek mocno poszedł do góry, a prawdziwych outsiderów nie ma aż tak wielu (Arka i P. Bytom). Okienku letnie pokaże nam czy liga zmierza w dobrym kierunku, czy może to był jednorazowy wyskok kilku klubów.

PS. Jestem zdolny niesłychanie. Zwichnąłem nadgarstek podczas snu i mam tydzień urlopu
Odpowiedz cytując