Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 16.05.2011, 10:07
Nie ma odpuszczania i trzeba zagrać na 100% piłkarze muszą w każdym meczu grać o zwycięstwo żeby pózniej nie było kompromitacji w pucharach.Chciałbym żeby był doping na tym meczu żeby poczuli przed pucharami trud grania na pełnym stadionie w wyjazdowym meczu.
Odpowiedz cytując