|
Nie ma odpuszczania i trzeba zagrać na 100% piłkarze muszą w każdym meczu grać o zwycięstwo żeby pózniej nie było kompromitacji w pucharach.Chciałbym żeby był doping na tym meczu żeby poczuli przed pucharami trud grania na pełnym stadionie w wyjazdowym meczu.
|