Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44409
Stary 16.05.2011, 09:34
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Generalnie zgadzam się z powyższym, tylko to 1,5 mln EUR i ani jednego wzmocnienia.
Z drugiej strony pieniadze ktore zaplacono (lub zostana zaplacone) za ostatnie wzmocnienia, tj. Meleks, Pareiko, Chavez i Cikos sa mniejsze, niz dostalismy za Brożka
Odpowiedz cytując