Oldpara napisał(a):

|
Generalnie zgadzam się z powyższym, tylko to 1,5 mln EUR i ani jednego wzmocnienia.
|
Z drugiej strony pieniadze ktore zaplacono (lub zostana zaplacone) za ostatnie wzmocnienia, tj. Meleks, Pareiko, Chavez i Cikos sa mniejsze, niz dostalismy za Brożka