mr_kwolf napisał(a):

|
Nie jesteśmy rozstawieni w trzeciej rundzie eliminacji LM (raczej będziemy ale to nic pewnego) trafiamy Olympiakos/Kopenhage, raczej out, potem w 4 rundzie el. LE trafiamy Tottenham i tyle nas było w LE, a co dopiero wyjście z grupy. Panowie, więcej zimnej wody, prawda jest taka, ze więcej zalezy od szczęścia w losowaniu niż od letnich transferów.
|
A powiedz mi... czy nasi piłkarze nie mają ambicji by powalczyć ?

czuję że od letnich transferów też co nieco będzie zależeć, a Maaskant na pewno wywzwoli w nich wolę walki, nie tak jak inni trenerzy... ja osobiście będę wierzył gorąco że to przełamiemy niemoc awansu do LM, iHala Wisła Kraków
