Sartre napisał(a):

|
ale też gdyby Jagiellonia czy Legia nie rozkładały się przed jakimiś Poloniami Bytom, Ruchami Chorzów czy Zagłębiami Lubin, to by to zgoła inaczej wyglądało...
|
gdyby Wisła nie rozkładała sie przed jakimiś Poloniami Bytom, Ruchami Chorzów czy Górnikami Zabrze, mistrza świętowalibyśmy początkiem marca
