Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12817
Stary 16.05.2011, 09:26
Sartre napisał(a):Wyświetl post
ale też gdyby Jagiellonia czy Legia nie rozkładały się przed jakimiś Poloniami Bytom, Ruchami Chorzów czy Zagłębiami Lubin, to by to zgoła inaczej wyglądało...
gdyby Wisła nie rozkładała sie przed jakimiś Poloniami Bytom, Ruchami Chorzów czy Górnikami Zabrze, mistrza świętowalibyśmy początkiem marca
Odpowiedz cytując