Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44406
Stary 16.05.2011, 09:25
Bialix napisał(a):Wyświetl post
Jak Cupiał chce mieć dobrą drużynę, musi wyłożyć kasę. Przede wszystkim solidnego stopera, lewego obrońcę, szybkiego skrzydłowego do Kirma, żeby nie czuł się zbyt pewny miejsca w składzie i kogoś do pary z Genkovem, albo za niego w razie potrzeby. 3-4 mln € i mamy pakę na co najmniej wyjście z grupy LE. O LM nie mówię, bo to w Polsce abstrakcja, no ale, kur*a, ileż można czekać

Zresztą poczekamy, zobaczymy. Valx, Basałaj, Maaskant i reszta to nie zgraja idiotów, którzy nie wiedzą czego potrzeba. Na pewno wiedzą co robią i może nie ściągną jakichś władców murawy, ale solidnych piłkarzy, na których można liczyć. Nie oczekujcie graczy z kosmosu, bo Cupiał to nie szejk albo Abramowicz, żeby wyłożyć Valxowi 100 mln € i rzucić hasłem "masz, baw się, tylko fakturę weź". Trzeba podchodzić do naszych realiów :] Nawet, jakby był wielki boom na kable, to i tak ta kasa nie pójdzie na Wisłę (no, może trochę)
Nie jesteśmy rozstawieni w trzeciej rundzie eliminacji LM (raczej będziemy ale to nic pewnego) trafiamy Olympiakos/Kopenhage, raczej out, potem w 4 rundzie el. LE trafiamy Tottenham i tyle nas było w LE, a co dopiero wyjście z grupy. Panowie, więcej zimnej wody, prawda jest taka, ze więcej zalezy od szczęścia w losowaniu niż od letnich transferów.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 16.05.2011 o godz. 09:28.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując