Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44404
Stary 16.05.2011, 09:03
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Generalnie zgadzam się z powyższym, tylko to 1,5 mln EUR i ani jednego wzmocnienia. A ponieważ to ruchy naturalne (może poza Siwakowem) to myślę, że nie należy oczekiwać cudów w tym okienku, chyba, że Cupiał zwariuje i wysypie z porfela 2-3 mln EUR.
Zawsze jest jeszcze opcja ze sprzedażą któregoś z obecnych piłkarzy (Małecki,Kirm) i kupnem/podpisaniem 2-3 nowych za tą kasę, tak jak to Stan uczynił w zimowym okienku.

Myślę, że klub przede wszystkim nastawia się na podpisanie kogoś darmowego, mając na uwadze domniemane przyszłe rezerwy w budżecie płacowym (Boukhari, Branco, Łobodziński, Żurawski, Rios).
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując