Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2502
Stary 16.05.2011, 09:00
Mamy mistrzowski tytuł więc jest dobra baza do wykonania kilku kolejnych niezbędnych kroków, które pozwolą utrwalić pozycję naszego klubu.
Po pierwsze:
Wymuszenie na Majchrowskim niezwłoczne dokończenie i udostępnienie Wiśle stadionu. Stadionu wykończonego nie tylko w standardzie UEFA-Elite, ale i w odpowiednim standardzie estetycznym. W parze powinny iść tutaj również odpowiednie działania marketingowe aby obiekt ten zapełnić. W tym sektorze zaczęło się dziać już naprawdę nieźle: wizyty w szkołach, spotkania z fanami, niezłe filmy reklamowe. W obliczu ewentualnego spadku pasów do 1 ligi akcje takie należy wzmóc jeszcze bardziej.
Po drugie:
Pozyskanie sponsora strategicznego - zdobycie mistrzostwa, perspektywa dobrej (miejmy nadzieję) gry w europejskich pucharach oraz ponad 30-tysięczny obiekt są naszym sporym atutem w rozmowach.
Po trzecie:
Budowa bazy treningowej - zakończenie budowy stadionu nie powinno oznaczać zakończenia prac budowlanych na naszych obiektach. Należy wykorzystać właśnie ten moment euforii oraz fakt, że zatrudniamy fachowców z zachodu do stworzenia odpowiedniego zaplecza dla naszych drużyn oraz stworzenia "holenderskiej" w metodach działania szkółki piłkarskiej.
Po czwarte:
Zbudowanie pozytywnego PR wokół naszego klubu. Mam nadzieję, że Pan Prezes Basałaj będzie w większym stopniu doceniał i podkreślał (szczególnie w wypowiedziach dla mediów) rolę kibiców Wisły. Mam nadzieję, że nadal będziemy prowadzili doping taki jak na wczorajszych derbach - głośny, żywiołowy, kulturalny! Brak bluzgów na pewno przyciągnie na trybuny wielu nowych kibiców, którzy "omamieni antykibolską krucjatą" boją się przyjść na stadion.
Ostatnio edytowane przez cassius31krakow : 16.05.2011 o godz. 09:02.
Odpowiedz cytując