Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44403
Stary 16.05.2011, 08:58
Wie ktoś ile Wisła może dostać za zdobycie MP ? Zazwyczaj było to kilka baniek. Wtedy można z tych pieniędzy zapłacić za Cikosa i Chaveza.
Odpowiedz cytując