Wyświetl pojedynczy post
Bialix
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 16.05.2011, 08:58
@Ogryzek, ja bym eksperymenty zostawił na Zagłębie i sparingi przedsezonowe. Trochę niesmak by był, gdyśmy wpieprzyli u siebie z Polonią a potem odbierali złote medale :]
Odpowiedz cytując