Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 16.05.2011, 08:54
musimy grac w tym meczu o zwyciestwo.
nie moze byc mowy o zadnym odpuszczaniu.
mistrz mistrzem, ale Legie trzeba pokonac.
zwlaszcza patrzac na ich braki w skladzie. u nas nie bedzie tylko Wilka - Irsak za niego.
no chyba, ze Malego zalatwia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując