Grzadq napisał(a):

Osobiście sam _wynik_ meczu z legią lata mi. Gramy o pietruszkę.
Natomiast z chęcią bym zobaczył zmienników. Powinien Maaskant powiedzieć im w szatni, że sezon się kończy i że daje szanse zmiennikom, od tego jak się pokażą będą zależeć ich dalsze losy. Niech pogra Żuraw, Guła, Jirsak, może ktoś z młodzików?
|
"lata mi" to trochę za dużo powiedziane, bo chciałbym, żeby wygrali, ale zgadzam się, że ważniejsze jest danie szansy zmiennikom. Burliga, Jirsak, Siwakow, Garguła, Rios, Boukhari (odgrażał sie, że jest gotowy - chciałbym żeby choć raz pokazał to co kiedyś w Ajaxie) plus może jakaś młodzeż to gracze których chciałbym zobaczyć w ostatnich 3 meczach i przekonać się czy rzeczywiście są tak słabi, czy trzeba dać im jeszcze jedną szanse.
Zaczynamy budować drużynę na następny sezon, więc to najlpeszy czas, żeby sprawdzić zmienników w meczach o punkty. Będziemy wiedzieć, gdzie trzeba uzupełnień (czyli wartościowych zmienników) bo gdzie koniecznie trzeba wzmocnień to wiemy (boczni obrońcy i atak)