Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2501
Stary 16.05.2011, 08:33
W dniu wczorajszym zdobyliśmy upragnione 13 mistrzostwo Polskie, więc mam nadzieję że doświadczenie z lat ubiegłych będzie owocowało i nie zostaną powielone błędy z lat ubiegłych.
Skład sztabu Wisły Kraków, który decyduje o polityce transferowej, finansowej mam nadzieję, że pokaże dużo więcej w następnych latach, a ja osobiście Chciałbym żeby Bogusław Cupiał nareszcie dorósł do rządzenia naszym klubem i nawet największe tragedię sportowe, finansowe nie zmieniły w jego przeświadczeniu struktury działania klubu, kontaktów i znajomości.
Widać, iż nasz klub nareszcie jest należycie zarządzany, Bogdan Basałaj jest sercem tego sukcesu, bo to od niego się to wszystko zaczęło i mam nadzieję, iż będzie trwać nieskończenie. Nie doszły jak na razie do nas słuchy tak jak na Legi, iż Roman Kosecki jedna z największych gwiazd nie dostaje jakiegokolwiek zaproszenia na mecze Legi, u nas mamy nadzieję, że najważniejsi są oczywiście na meczach naszej Wisełki
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując