s1mone napisał(a):

|
I nie wyskakujcie mi z tekstami, że Cikosz zawalił bramkę niedawno z Górnikiem, bo np. gracz kolejki wszędzie wychwalany pod niebiosa Osman Chavez dziś znowu zagrał babola pod nogi przeciwnika (a w pamiętnym meczu z Górnikiem podobnie jak Eryk wywinął wiatraka).
|
W kwestii Cikosza zgadzam sie z oceną S1mone - to bardzo solidny gracz, który cały czas sie rozwija.
A w kwestii kiksa z Górnikiem, to krytycy zapomnieli, że to było po odniesionej kontuzji po której nie był w stanie kontynuować gry - został zmieniony chyba 2 minuty później. Wypadało by wykazać sie minimum obiektywizmu, i nie powoływać się na nieudane zagranie z czasu kiedy miał tak zbity mięsień, że nie dał rady biegać.