Nie wyobrażam sobie żeby ten mecz nasi kopacze mieli potraktować ulgowo! Choćby z 2 powodów
1. Powód - prestiż mecz MP ze zdobywcą PP czyli 2 najlepszych drużyn
2. Mecz będzie transmitowany w otwartej telewizji, nie mam ochoty później czytać jaka to Wisła jest słaba po wysokiej porażce np. 5-1 (haniebnej! jak nam się przydażyła)
Trzeba się szanowac i zagrać na 100%
Czas na eksperymenty i ogrywanie zmienników będzie w meczach z Zagłębiem Lubin czy Polonią Warszawa.
Ten mecz z Legią musimy wygrać
