Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 16.05.2011, 08:25
Eee, będzię tradycyjny w takich sytuacjach oklep.

A poważnie, to do tego meczu mam nadzieje, że wszyscy, zarówno trener jak i zawodnicy podejdą poważnie i zagramy na maksa.

Ćwiczenie wariantów taktycznych, dawanie szans, ogrywanie młodych itd. zostawić na dwie ostatnie kolejki.
Odpowiedz cytując