Eee, będzię tradycyjny w takich sytuacjach oklep.
A poważnie, to do tego meczu mam nadzieje, że wszyscy, zarówno trener jak i zawodnicy podejdą poważnie i zagramy na maksa.
Ćwiczenie wariantów taktycznych, dawanie szans, ogrywanie młodych itd. zostawić na dwie ostatnie kolejki.