Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
1244
16.05.2011, 05:05
gianbuffon
napisał(a):
http://www.marbo-sport.pl/
Również polecam. Zamawiałem u nich poręcze, były dobrej jakości, plus szybka przesyłka.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
konrad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad
Znajdź inne posty napisane przez konrad