wislak93 napisał(a):

Chlopak powinien udac sie do psychologa...nie wiem, co on ma z glowa, bo jak nie pusci wiazanki do sedziego, to do zawodnika z druzyny przeciwnej lub nawet do swojego trenera...teraz w dodatku jeszcze rasizm. Trzeba go surowo ukarac i popracowac nad takim "zachowaniem".