Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11025
Stary 16.05.2011, 00:52
wislak93 napisał(a):Wyświetl post
Mały trochę przesadził, ciekawe czy dadzą mu jakąś karę za to

http://sport.gadu-gadu.pl/5607013755...tm_medium=main
Chlopak powinien udac sie do psychologa...nie wiem, co on ma z glowa, bo jak nie pusci wiazanki do sedziego, to do zawodnika z druzyny przeciwnej lub nawet do swojego trenera...teraz w dodatku jeszcze rasizm. Trzeba go surowo ukarac i popracowac nad takim "zachowaniem".
Odpowiedz cytując