raindog napisał(a):

|
Podsumowując - ciekawą sprawą były rekolekcje prowadzone przez Chaveza; gość nie robi znaku krzyża sto razy podczas meczu, a wiara rzeczywiście jest dla niego najważniejsza. Mały, jak go lubię, ma tatuaż z JPII, robi znak krzyża co pięć minut, a do tej skromności i pokory chrześcijańskiej mu jeszcze bardzo dużo brakuje.
|
Widzę, że przestałeś krytycznie oceniać tylko umiejętności piłkarskie Patryka (napisałeś, że jest gorszy niż "Łobo", a to wiele mówi), teraz oceniasz jego religijność

Mocne.
OK, kiedy krytykujemy trenera, że wystawia "nie tych" zawodników, to mieścimy się w granicach rozsądku, bo to forum piłkarskie przecież. Nie sądzisz jednak, że w tym momencie wchodzisz troszeczkę w nie swoje buty? W sensie pokory nie chrześcijańskiej, ale takiej typowo ludzkiej, zdroworozsądkowej: "nie znam człowieka, to go nie oceniam, nie wartościuję". To nie magiel.
Wybaczcie offtop.
A czy stadion nie jest miejscem na oprawy niezwiązanej bezpośrednio ze sportem? My twierdzimy, że tak.
Nie oglądam telewizji, ale ostatnio jak byłem u rodziców tydzień temu - leciał Polsat Info. Była wywiad z Kaczyńskim: ten stwierdził, że rząd wykorzystuje aparat represji żeby zamknąć usta niepokornym. Myślałem wtedy, że .......i jak potłuczony, jak to ostatnimi czasy miał w zwyczaju. Myliłem się

PiS był zagrożeniem dla demokracji? Wolne żarty - to PO zaczyna wracać do sprawdzonych metod. A wokół medialna cisza, jeszcze ich popierają...