Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.05.2011, 23:27
Legia bez Vrdoljaka oraz Borysiuka...
Ja w miejsce Wilka wrzuciłbym Riosa.
Atak Legia ma żaden, moglibyśmy zagrać nieco bardziej ofensywnie, zwłaszcza, że zabraknie dwóch w/w drwali.

A reszta składu OK, niech grają ;]
Odpowiedz cytując